پیامبر اکرم (ص) : کسیکه مومنی را به کاری سرزنش نماید،نمی میرد تا همان کار را انجام دهد

امروز:یکشنبه 24 آذر 1398 00:11 قبل از ظهر

سال 73 پس از قبولی در امتحان ورودی مدرسه راهنمایی نمونه دولتی حیقوق نبی، راهی این مدرسه شده و سه سال دوره راهنمایی را در آنجا سپری نمودم. در سال 76 نیز با قبولی در آزمون ورودی دبیرستان نمونه دولتی شهید بهشتی، موفق به راهیابی به این دبیرستان شدم و دوره دبیرستان و پیش دانشگاهی را در آنجا سپری کردم. در این دوره از محضر اساتید بزرگواری چون جناب آقای بهرامی و جناب آقای رزاقی و جناب آقای دکتر بابایی بهره بردم که همواره چراغ راه ما بودند.

لاقه وافر به ریاضیات و فیزیک باعث شد که رشته ریاضی و فیزیک را انتخاب کنم و در کنکور کارشناسی مربوط به این رشته رتبه 447 را به دست آوردم. دوره کارشناسی را در رشته مهندسی برق در دانشگاه علم و صنعت ایران در سال 80 شروع کرده و این دوره را در تابستان 85 به اتمام رساندم. در دوره کارشناسی حدود 2 سال مشغول پروژه "سیستم ضد سرقت البسه" بودم و در این مدت یکی از انواع این دستگاه ها را طراحی کرده و ساختم. موضوع پروژه کارشناسی نیز، "طراحی و ساخت دستگاه سیگنال ژنراتور 40 مگا هرتز" بود که با موفقیت به انجام رساندم. در این دوره نیز از اساتید بزرگواری چون دکتر ابریشمی فر، دکتر فریبرز و دکتر طیرانی بهره بردم. در این دوره، نماینده وقت مقام معظم رهبری در دانشگاه علم و صنعت ایران، جناب آقای حجت الاسلام و المسلمین فضلعلی، ما را بسیار مورد لطف و عنایت خویش قرار دادند. در کنکور کارشناسی ارشد در سال 85 رتبه 79 را به دست آوردم و برای ادامه تحصیل در گرایش ادوات نیمه هادی راهی دانشگاه تهران شدم. در این دوره در چندین زمینه مشغول تحقیق و پژوهش شدم که در دو زمینه موفق به ارائه تعدادی مقاله در کنفرانس های داخلی و خارجی شدم. یکی از زمینه ها تحقیقاتی اینجانب، بررسي خواص نوری، بلوری و الكتريكي لايه هاي شفاف و هادی Al/ZnO بود. پروژه کارشناسی ارشد را هم با همین موضوع و با راهنمایی های جناب آقای دکتر ابراهیم اصل سلیمانی با موفقیت به پایان رساندم و مقالاتی در این زمینه در کنفرانس های معتبر ملی و بین المللی ارائه کرده ام. مدتی نیز در خصوص "بررسی خازن های حاشیه ای گیت های فلزی و پلی سیلیکن در افزاره های SOI " تحقیقاتی انجام دادم و مقالاتی نیز در کنفرانس های معتبر ملی و بین المللی ارائه نموده ام. در این دوره نیز از وجود اساتید بزرگوار، جناب آقای دکتر ابراهیم اصل سلیمانی، جناب آقای دکتر سید شمس الدین مهاجرزاده، جناب آقای دکتر فتحی پور، جناب آقای دکتر افضلی کوشا، جناب آقای دکتر فخرایی و سرکار خانم دکتر فروزنده بهره مند شدم.

در طی دوره کارشناسی ارشد، با کنفرانس های دانشجویی برق ایران در زمینه داوری مقالات همکاری داشته ام. در تیر ماه 87 پس از فارغ التحصیل شدن از دوره کارشناسی ارشد، به عنوان هیات علمی گروه الکترونیک در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تویسرکان مشغول تدریس شدم. در کنکور دکترای سال 90، در رشته الکترونیک در دانشگاه تهران، با کسب رتبه اول در این دانشگاه پذیرفته شدم و تحصیل خود را از مهر ماه همان سال در این دانشگاه ادامه دادم. در این دوره نیز علاوه بر اساتیدی که ذکر شد، از محضر استاد بزرگوار جناب آقای دکتر پورفتح نیز کسب علم نموده و مشغول پروژه دکترا میباشم. در مهر ماه سال 91 تعهد خود به دانشگاه آزاد اسلامی واحد تویسرکان را به پایان رسانده و تدریس خود را در دانشگاه بوعلی سینا آغاز کردم.

  • ابتدا
  • قبلی
  • 4
  • 5
  • 6
  • انتها

بسیج لشکر مخلص خداست.

ای دوست قبولم کن وجانم بستان مستــم کـــن وز هر دو جهانم بستان بـا هـــر چـــه دلم قـــرار گیـــرد بــی تـــو آتش بــه مـــن انـــدر زن و آنـــم بستـان مولوی

عنوان

بدون متن